Prázdniny v knihovně

V Bavorově se čte o letních prázdninách stejně intenzivně jako za dlouhých zimních večerů. Návštěvnost knihovny a počet v výpůjček v letních měsících si nijak nezadají s provozem knihovny v zimě. Sice spousta místních čtenářů odjede na dovolené, děti na tábory, ale skóre vyrovnávají chalupáři a letní hosté. Návštěvníci si chodí nejen pro knihy a časopisy, hodně využívaný je také veřejný internet. V dětském oddělení se hrají společenské hry, ti nejmenší si prohlížejí leporela, vymalovávají obrázky nebo si jen tak s maminkou nebo babičkou povídají. Knihovna žije. Prázdninový provoz není nijak omezený, otevírací doba je stejná jako po celý rok.

Jitka Pořízková

Příspěvek byl publikován v rubrice Články. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.